Vacature weekend en vakantiekracht Zuivel

Vacature weekend en vakantiekracht Zuivel

Word jij onze nieuwe collega in de zuivelmakerij?

Bij Den Eelder zijn we op zoek naar een zaterdag en vakantiekracht die samen met ons wil zorgen voor de lekkerste zuivel van Nederland. Iemand die van aanpakken weet, enthousiast is en goed kan werken in teamverband.

Even voorstellen

Wij zijn familiebedrijf Melkveehouderij en Zuivelbedrijf Den Eelder, gevestigd in Well (Gld.), op zo’n 20 minuten van Den Bosch. Al meer dan 35 jaar maken we ambachtelijke zuivel en zijn we uitgegroeid tot een bekende naam in Nederland. Met zo’n 45 collega’s maken we iedere dag yoghurt, vla, melk en karnemelk van melk van onze eigen koeien. Verser en eerlijker kan bijna niet!

Wat ga je doen?

  • Op de zaterdag werken we vanaf 06.00 tot ongeveer 16.00 (afhankelijk van hoeveel we produceren).
  • Je werkt in teams, dus de ene keer start je vroeger of je werkt langer door.
  • Je helpt mee in de productie, waar alles gebeurt; van afvullen van karnemelk en yoghurts tot het rijden van de pallets naar de koelcel.
  • Ondersteuning in de koelcel bij het klaarzetten van bestellingen.
  • Schoonmaakwerkzaamheden doen we samen – dus hoort er ook gewoon bij!

Wie zoeken we?

Iemand die:

  • van aanpakken weet;
  • het gezellig vindt om met een leuk en jong team op zaterdag te werken;
  • bij wil springen tijdens vakanties of in de namiddag door de weeks;
  • in de buurt van Well woont;
  • 17 jaar of ouder is.

Wat krijg je van ons?

  • Een fijne werkplek in een gezellig en enthousiast team.
  • Je komt alles te weten over hoe we zuivel maken.
  • En je mag genieten van heerlijke zuivel (ja, ook voor thuis).
  • Je wordt onderdeel van de Den Eelder familie, dus je je bent van harte welkom bij alle Den Eelder uitjes.

Lijkt het je wat?

Bel gerust met Willem van der Schans via 073-5991283 als je vragen hebt. Of stuur ons direct je motivatiebrief en C.V. – we maken graag kennis met je!