Ervaren zuivelmakers
Naast ons eigen merk produceert Den Eelder ook voor andere merken, verwerken we speciale melkstromen en hebben we jarenlange ervaring met plantaardige zuivel.
Altijd met één duidelijk uitgangspunt: onderscheidende kwaliteit.
Door het in eigen beheer hebben van de volledige keten, ultraverse verwerking en authentieke bereidingswijze leveren we een betrouwbaar en smaakvol eindproduct.
Wat je van ons mag verwachten:
-
Flexibiliteit in productie en verpakking
-
Levering van dagverse zuivel
-
Certificeringen: FSSC 22000 en NVWA/COKZ
-
Een ultraclean inpaklijn
-
Uitstekende leveringsperformance
Verpakkingsformaten
Pakken
Onze afvulmachine heeft de mogelijkheid om pakken af te vullen met een inhoud van 1, 3/4 en 1/2 liter.
Bekers/cups
Daarnaast een wijde range aan bekers en cups waar verschillende formaten op worden afgevuld (van 150g tot en met 500g) met seal, deksel of gevulde deksel (zoals met muesli).
Emmers
Voor grootgebruikers hebben we ook emmers met een inhoud van 3 of 5 kg, bijvoorbeeld onze roomyoghurt.
Bag in box
Onze bag in box komt in een formaat van 10 liter. De bag in box is een luchtdichte container waar een speciaal gecoate zak in zit voor grote hoeveelheden zuivel.
CHEP
Voor grootgebruikers is er de mogelijkheid om zuivel in 1000 liter CHEP bakken af te nemen.
Onze samenwerkingen